Therapia Garden Psikoloji


  Telefon : 0 (538) 310 72 72

Ataşehir Psikolog ,Ataşehir Çocuk Psikoloğu

Therapia Garden Psikoloji Merkezleri, Ataşehir’de psikolog arayışı içinde olan danışanlarımızın,  çocuk psikologları, ergen psikologları, çift ve aile terapistleri, cinsel terapistleri ve yetişkin psikologlarından oluşan geniş ve deneyimli kadrosuyla ihtiyaçlarını güvenle karşılamaktadır. Therapia Garden Psikoloji Ataşehir şubesi, Ataşehir’in yanısıra Erenköy’ün psikolog ihtiyacı ve Göztepe’nin psikolog ihtiyacını da karşılamaktadır. Hatta sıklıkla en yakın ve kaliteli psikolojik danışmanlık merkezi olması nedeniyle ’de psikolog arayışında olan danışanlarımız da Therapia Garden Psikoloji Merkezleri Ataşehir şubesini tercih etmektedirler. Kaliteli, deneyimli ve uzman kadrosuyla dikkat çeken Therapia Garden Psikoloji Çekmeköy ve Ataşehir  tavsiyeler ile İstanbul psikolojik danışmanlık merkezleri arasında en sık tercih edilen merkezlerden olmuş ve İstanbul’a yakın illerden de psikolog arayan danışanlar Çekmeköy’deki ve Ataşehir’deki psikolojik danışmanlık merkezlerimizi tercih etmişlerdir. 2014 yılından itibaren Çekmeköy’ün ilk kapsamlı psikolojik danışmanlık merkezi olarak hizmet vermeye devam etmekle birlikte, 2016 yılı itibarı ile de Therapia Garden Psikoloji artık Ataşehir psikolog ihtiyacını da karşılamak, kaliteli hizmeti Ataşehir’deki danışanlarımıza daha rahat sunmak adına Therapia Garden Psikoloji Ataşehir’i hizmete sokmuştur. Çekmeköy’de psikiyatristlerle birlikte yürüttüğü koordineli, kapsamlı çalışmayı, Ataşehir şubesi ile tüm anadolu yakasına daha kolay sunmaktadır. Therapia Garden Psikoloji Çekmeköy’ün psikologları tarafından 2014 yılından itibaren Ataşehir’de psikolog ve ailelere yönelik seminer ve eğitimler verilmektedir. Yine 2014 yılından itibaren, Therapia Garden Psikoloji Çekmeköy’ün psikologları ve pedagogları Maltepe’de psikolog, okul ve ailelere çeşitli konularda eğitim ve seminer düzenlemişlerdir. Therapia Garden Psikoloji Merkezleri Ataşehir Psikolojik Danışmanlık Merkezleri arasında da kadrosunda yer alan doçent, doktor ve uzman klinik psikologlarla en kaliteli, etik ve güvenilir psikolojik danışmanlık merkezi olarak görülmektedir.

Therapia Garden Psikoloji Merkezleri Ataşehir çocuk psikoloğu bölümümüz çocuklarınızın gelişimini desteklemek, gelişimsel testler uygulamak, oyun terapisi, EMDR terapisi, bilişsel davranışçı terapi, çözüm odaklı terapi ve diğer size en uygun terapi yöntemlerini bulup uygulamak için çalışmaktadır. Ataşehir çocuk psikologlarımız, pedagoglarımız çocuk ve ergenlerdeki kaygı, korku, fobi, depresyon, öfke problemleri, kardeş kıskançlığı, dışkılama problemleri (alt ıslatla, kaka kaçırma, tuvalet eğitimi), çocuk ve bebeklerde uyku problemleri, özellikle ergenlerdeki sınav kaygısı, sosyal fobi, utangaçlık, boşanmış ailede çocuk, boşanma sürecinde çocuk, kayıp durumunda çocuk, istismar ve ihmale uğrayan çocuklar, günümüzde çocuklarda çok sık rastlanan dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, öğrenme bozuklukları, otizm ve diğer farklı gelişimsel özellik gösteren çocukların destek ve tedavisi gibi ihtiyaç duyulan tüm alanlarda psikolojik destek vermek için Ataşehir ve Çekmeköy de psikoterapi ve eğitimlerini yürütmektedir. Çocuk ve ergen psikologlarımız tüm yeni terapi teknik ve yöntemleri hakkında eğitimler almaya devam etmektedirler. Therapia Garden Psikoloji Çekmeköy ve Ataşehir  şubeleri Türkiye’de  WISC-4 (çocuklar için zeka testi)  sertifikalı uzman psikologlar tarafından ilk uygulamayı yapan sayılı psikolojik danışmanlık merkezleri arasındadır.

Therapia Garden Psikoloji Merkezleri Ataşehir bireysel/yetişkin terapisi psikologlarımız başta bölüm başkanı ve kurucu psikolog olan uzman klinik psikolog Lale Tuncel ile hayatınızda karşılaştığınız tüm sorunlarla baş edebilmeniz için sizinle terapötik bir yolculuğa çıkar. Danışanlarımızın gelişmesi, daha anlamlı, daha özgür ve daha mutlu bir hayat yakalaması için en uygun uzmanı seçmenize yardımcı olur. Çekmeköy ve Ataşehir’deki psikologlarımız depresyon, kaygı, öfke, bipolar bozukluk, panik bozukluk, obsesif kompalsif bozukluk, sosyal fobi, fobiler, travmalar, ilişki problemleri, mutsuzluk, anlamsızlık, kişilik bozuklukları, aile içi çatışmalar ve hayatınızı etkileyen tüm zorluklar ile çalışmaktadır. Özellikle İstanbul’daki psikologlar arasında panik atak/panik bozukluk, kaygı, yeme bozuklukları, hipokondriazis(hastalık hastalığı) ve öfke kontrolü alanındaki etkili çalışmalarıyla uzman klinik psikolog Lale Tuncel en iyiler arasında anılmaktadır.

Therapia Garden Psikoloji Merkezleri Ataşehir çift, evlilik, ilişki ve aile terapisi bölümündeki psikologlarımız Ataşehir ve Çekmeköy öncelikli olarak Tüm İstanbul ve hatta İstanbul dışındaki illerden de birçok çiftle çalışmaktadır. Eş seçimi, evlilik kararı, evlilik süreci, ilişki problemleri, iletişim problemleri, ilişkide değersiz hissetme, ilişkinin heyecanının kaybolması, ayrılma ve boşanma kararı, kültürel farklılıklar, uyum problemleri ve daha birçok ilişkisel problemlerle çalışmalarını sürdürmektedir.

Therapia Garden Psikoloji Merkezleri Ataşehir cinsel terapi bölümümüzün psikologları ise özellikle ülkemizde sıklıkla karşılaşılan Vajinismus tedavisi, uyarılma bozuklukları, erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) tedavisi, erken boşalma, cinsel isteksizlik, cinsel uyumsuzluk, fetişler gibi bir çok cinsel bozuklukla çalışmaktadırlar.

Therapia Garden Psikoloji Merkezleri psikologları her biri hem Türkiye’deki hem de yurt dışındaki en iyi üniversitelerde lisans ve uzmanlıklarını tamamlamış ve birçoğu doktora eğitimlerini tamamlamış ya da devam ettirmektedirler.  İstanbul Anadolu yakası psikolog ve psikolojik danışmanlık merkezleri arasında bu deneyimli ve güçlü psikologları ile dikkat çekmekte ve güven vermektedir. Gerek uzman psikolog kadrosu gerek merkezlerin huzurlu ve samimi ortamı ile sadece Ataşehir’de psikolog ve Çekmeköy’de psikolog arayanların değil, Üsküdar’da psikolog arayanların, Kadıköy’de psikolog arayanların, Beykoz’da psikolog arayanların, Sancaktepe’de psikolog arayanların, Maltepe’de psikolog arayanların, Kartal’da psikolog arayanların, Kurtköy’de psikolog arayanların, Tuzla’da psikolog arayanların, Sultanbeyli’de psikolog arayanların, Pendik’te psikolog arayanların tercih ettiği ve tavsiye ettiği psikolojik danışmanlık ve psikoterapi merkezi olmaktadır.